Realizacja | Kamień Śląski

Silesia Ring

Przedstawiamy naszą dumę. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 50kWp dla potrzeb Toru Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Dla obustronnych paneli została zastosowana specjalna konstrukcja, która nie daje zaciemnień.

DOmaniew

Kompleksowa realizacja

Kompleksowa realizacja ogrzewania oraz chłodzenia przy użyciu Pomp Ciepła Daikin oraz odzysk ciepła z wentylacji mechanicznej gwarantuje odpowiednie i komfortowe warunki pracy. Zapotrzebowanie energetyczne hal produkcyjnych oraz biur pokrywa instalacja fotowoltaiczna, która jest kluczem do osiągnięcia minimalnych rachunków za prąd i ogrzewanie. Niezawodność, komfort oraz ekologia doskonale opisują hale produkcyjną w Domaniewie. Bezobsługowe, przyjazne dla środowiska rozwiązania sprawiły, że inwestor uniezależnił się energetycznie.

Rekomendacje

Zamieniłem Pellet na  Pompę Ciepła,  jestem niezależny, produkuję prąd z fotowoltaiki. Kto przekonał Pana do inwestycji? Od jak dawna jest Pan posiadaczem pompy ciepła? – Pan Grzegorz odpowiada na nasze pytania.

Zamieniłem Ekogroszek na Pompę Ciepła – Relacja zadowolonego użytkownika. Pan Marek zamienił ekogroszek na energię odnawialną. Dziś przedstawił nam swoją opinię na temat używania pompy ciepła w swoim domu.

Nasze realizacje

Galeria