Fotowoltaika

Energia słoneczna
na wyciągnięcie ręki!

Fotowoltaika pozwala wyprodukować prąd we własnym zakresie za pomocą energii słonecznej. Panele fotowoltaiczne złożone są z połączonych szeregowo ogniw krzemowych, które absorbują światło i  zachodzi tzw. efekt fotowoltaiczny w wyniku czego powstaje prąd stały DC, który zostaje przekształcony przez inwerter na prąd zmienny AC, który wykorzystujemy  w domu do zasilania urządzeń elektrycznych. Właściciel mikroinstalacji (moc do 50 kW) uczestniczy w bilansowaniu energii tzw. net-metering. 

Profesjonalna instalacja
oraz pomoc przy dofinansowaniu

Dostępność

Słońce to niewyczerpalne i darmowe źródło energii.

Oszczędność

Znaczne obniżenie rachunków za energię elektryczną.

Gwarancja

Fotowoltaika objęta jest 
25 letnią gwarancją wydajności.

Nasi Partnerzy

Energia odnawialna

Podgląd monitoringu instalacji fotowoltaicznej

Poniżej przedstawiamy podgląd monitoringu instalacji fotowoltaicznej o mocy 5,04 kW. Instalacja wolnostojąca na gruncie o mocy 5,04 kW zbudowana z 18 szt modułów EXE SOLAR X-LINE 280W poly. Azymut 180 stopni południe, kąt ułożenia modułów 25 stopni. Zastosowano inwerter Firmy FRONIUS SYMO 4,5-3-S.

Publiczny podgląd pracy instalacji PV. Instalacja o mocy 9,9 kW montowana równolegle do połaci dachu, składająca się z 36 modułów SHARP ND-RB 275W poly oraz inwertera Solar Edge SE9k. Kąt pochylenia modułów 15 stopni.

Rachunki za energię elektryczną niższe nawet o 95%

Kontakt

Masz pytania?

Nasz zespół z miłą chęcią odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie, a także pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań dla Ciebie i twojego domu lub firmy.