Fotowoltaika

Energia słoneczna
na wyciągnięcie ręki!

Fotowoltaika pozwala wyprodukować prąd we własnym zakresie za pomocą energii słonecznej. Panele fotowoltaiczne złożone są z połączonych szeregowo ogniw krzemowych, które absorbują światło i  zachodzi tzw. efekt fotowoltaiczny w wyniku czego powstaje prąd stały DC, który zostaje przekształcony przez inwerter na prąd zmienny AC, który wykorzystujemy  w domu do zasilania urządzeń elektrycznych. Właściciel mikroinstalacji (moc do 50 kW) uczestniczy w bilansowaniu energii tzw. net-metering. 

Profesjonalna instalacja
oraz pomoc przy dofinansowaniu

Dostępność

Słońce to niewyczerpalne i
darmowe źródło energii.

Oszczędność

Znaczne obniżenie rachunków
za energię elektryczną.

Gwarancja

Fotowoltaika objęta jest 
25 letnią gwarancją wydajności.

Energia odnawialna

Podgląd monitoringu instalacji fotowoltaicznej

Poniżej przedstawiamy podgląd monitoringu instalacji fotowoltaicznej o mocy 5,04 kW. Instalacja wolnostojąca na gruncie o mocy 5,04 kW zbudowana z 18 szt modułów EXE SOLAR X-LINE 280W poly. Azymut 180 stopni południe, kąt ułożenia modułów 25 stopni. Zastosowano inwerter Firmy FRONIUS SYMO 4,5-3-S.

Publiczny podgląd pracy instalacji PV. Instalacja o mocy 9,9 kW montowana równolegle do połaci dachu, składająca się z 36 modułów SHARP ND-RB 275W poly oraz inwertera Solar Edge SE9k. Kąt pochylenia modułów 15 stopni.

Rachunki za energię elektryczną niższe nawet o 95%

współpraca

Nasi Partnerzy

kontakt

Masz pytania?

Nasz zespół z miłą chęcią odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie,
a także pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań dla Ciebie i twojego domu lub firmy.