Zalety Pomp Ciepła

Pompy Ciepła, Energia odnawialna, Niskie Rachunki.
Sieradz, woj. Łódzkie, Reda woj. Zachodnio-Pomorskie

Jesteśmy Autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem fabrycznym renomowanej marki Daikin. Profesjonalny dobór mocy grzewczej oraz technologii która zapewni 100% ciepła oraz niskie rachunki za energię.

Dlaczego warto zainwestować w Pompę Ciepła?

Bardzo niskie koszty ogrzewania

Oszczędzasz pieniądze dzięki efektywnej technologii, korzystając z darmowego ciepła pochodzącego z naturalnego środowiska.

Pompa Ciepła posiada wiele funkcji w jednym urządzeniu

Możesz : dostarczać ciepłą wodę, ogrzewać, chłodzić, oszczędzać energię- zwiększając swój komfort życia.

Zajmuje mało miejsca

Pompa Ciepła zajmuje 1m² powierzchni, czyli tyle co standardowa lodówka. Tym samym oszczędzasz miejsce oraz minimalizujesz konserwację.


Przyczyniasz się do globalnej ochrony klimatu

Wysoka efektywność pompy ciepła wpływa znacznie na ograniczenie ilości gazów cieplarnianych emitowanych do atmosfery.

Energia Odnawialna

Wykorzystujesz zasoby energii odnawialnej, której zasoby ciepła środowiskowego są praktycznie nieograniczone.

Dostosowujesz się do wymogów prawnych

Dostosowujesz się do wymogów prawnych oraz dyrektyw które już obowiązują bądź są wprowadzane w życie.


Zasilanie energetyczne

Pompy ciepła zwykle zasila się energią elektryczną. Nie potrzebujesz magazynu na paliwo. Ponieważ nie powodują emisji zanieczyszczeń na miejscu, nie potrzebujesz komina ani kominiarza, a zatem wymagania dotyczące konserwacji i przeglądów są znacznie niższe.

Dobra Inwestycja

Nie ma lepszej inwestycji we własne cztery ściany. Wartość odsprzedaży budynku rośnie, a Ty już poczyniłeś postanowienia dla przyszłych pokoleń.

Technologia

Nowoczesna technologia, niskie koszty użytkowania, mały pobór energii elektrycznej, niewielkie wymiary urządzenia oraz wysoki komfort bez względu na porę roku.


Technologia dla każdego budynku! Dzięki pompom ciepła Daikin, nigdy nie będziesz musiał rezygnować z komfortu na rzecz efektywności energetycznej niezależnie od tego, czy poszukujesz urządzenia do domu, sklepu czy hotelu. Rozpocznij swój projekt z nami, wybierając rodzaj budynku:

Jak działa pompa ciepła

Pompa ciepła steruje temperaturą przenosząc ciepło. Zbudowana jest z trzech podstawowych elementów: jednostki zewnętrznej (parownika), jednostki (-ek) wewnętrznej (skraplacza) oraz czynnika chłodniczego. Czynnik chłodniczy przenosi ciepło podczas cyrkulacji pomiędzy jednostką zewnętrzną i jednostką
(-kami) wewnętrzną.

 Parownik pobiera energię z odnawialnego źródła (powietrze, woda, źródło geotermiczne lub solarne) poprzez wymuszenie przejścia ze stanu ciekłego do gazowego.

 Następnie sprężarka spręża gaz, co powoduje wzrost jego temperatury.

 Skraplacz oddaje ciepło z gazu do układu ogrzewania, z równoczesnym przejściem gazu do stanu ciekłego.

 Zawór rozprężny obniża ciśnienie czynnika chłodniczego, co umożliwia odparowanie i rozpoczyna się kolejny cykl. Aby zrealizować chłodzenie domu, wystarczy odwrócić ten cykl.

Jako autoryzowany dystrybutor oraz serwis fabryczny firmy Daikin w województwach łódzkim i pomorskim wiemy, jak ważne dla zapewnienia komfortu osobom przebywającym w domu lub budynku gospodarczy jest odpowiednie ogrzewanie. Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wykorzystać moc płynącą z natury bez zbytniego obciążania swojego budżetu. Obsługujemy jedynie najwyższej jakości urządzenia, inwestycja w które jest dobrym krokiem w kierunku budowania lepszej przyszłości.

Pompy ciepła w województwach łódzkim i pomorskim

Współpracując z firmą Daikin nabraliśmy doświadczenia potrzebnego do kompleksowej obsługi naszych Klientów w tematach związanych z kontrolowaniem temperatury wykorzystując do tego siły pierwotne. Dzięki podstawowym zasadom termodynamiki pompy ciepła są w stanie ujarzmić podziemne wody lub przepływ powietrza, co bezpośrednio przekłada się na możliwość dostosowywania atmosfery w pomieszczeniu wedle uznania. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat ogrzewania formami odnawialnymi.